Анна Ковальчук

Анна Ковальчук

1063

Кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог.

 

Анна – Кандидат медичних наук, лікар-терапевт, кардіолог, профпатолог. Також займається психотерапією та духовними практиками, Майстер-Вчитель Рейки та Таро. Активний громадський діяч.

 

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національну медичну академію післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Запорізьку медичну академію післядипломної освіти, Аспірантуру у ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска». Навчалась у Майстрів в Індії, Непалі та Бутані.

 

Народилася Анна в династії лікарів. Син Антон, якому 13 років, також має бажання продовжити цю традицію та внести свою лепту у реформування медицини, щоб вона стала більш ефективною та доступною для всіх громадян України.

 

Наразі Анна працює над створенням клініки Медицини Третього тисячоліття. Працює над авторською жіночою програмою «Шлях до щастя». Пише докторську дисертацію, тема якої «Реформування системи охорони здоров’я в країні”. На думку Анни кожна людина апріорі здорова, це її природний стан і ресурс досягнення ідеального здоров’я та стану щастя зосереджений у ній самій. Лікарі, цілителі, вчителі, психологи лише слугують каталізатором для свого пацієнта-клієнта, що направляють його на правильний шлях. Медицина нового часу повинна об'єднувати досягнення сучасної науки і стародавні знання, залишені нам як спадщина минулих часів, але які насправді дуже ефективно працюють і зараз.

 

«Я займаюся цим, тому що прекрасно розумію, що це моє покликання і призначення. Здорове і гармонійне суспільство починається зі здорової і гармонійної особистості та сім'ї», - впевнена Анна.

 

Працюючи  кардіологом, в один прекрасний момент Анна зрозуміла, що призначення великої кількості медичних препаратів своїм хворим, не робить їх здоровими. Це всього лише підтримка, симптоматичне лікування хронічних патологічних процесів в організмі, а справжнє зцілення знаходиться десь глибше. Врешті-решт вона почала копати, вивчати, і таким чином дійшла до філософських істин буддизму, індуїзму і новітніх напрацювань квантової фізики.

 

Аби досягти успіху, вважає Анна, потрібно мати впевненість в собі і власних силах, відсутність сумнівів і прив'язки до думки оточуючих, силу волі, довіру своїй інтуїції, здатність перебувати в потрібному місці і в потрібний час.

 

Усіх людей, які в той чи інший час з’являлися в житті, які іноді затримувалися надовго або всього на кілька днів, Анна називає своїми  Вчителями.

 

«Часто уроки, які вони мені підносили, - говорить дівчина, - були досить важкими, навіть жорсткими, але вони шліфували мене як особистість. Без цих людей я б не стала тією, ким я є зараз». З відомих особистостей, яких може назвати значущими для себе, особливо виділяє Махатма Ганді, Голду Меїр та Маргарет Тетчер.

 

Ідучи до своєї мети, кожній людині доводиться приймати іноді не прості рішення. Таке доволі особисте рішення було і в життя Анни. Проте голосно говорити про нього на весь світ вона наразі не хоче, лише визнає, що на той час це рішення було прийняте неправильно. А ось вступ в медуніверситет, переїзд до Києва та народження дитини вважає доленосними подіями у своєму житті! Ці рішення однозначно варті, щоб про них говорити!

 

У людях найбільше цінує доброту, щирість, вміння слухати і чути, гострий розум, професіоналізм, спрагу до нових знань, здатність до мислення і аналізу, здатність визнавати власні помилки.

 

Вільний час воліє за краще проводити з сім'єю, на природі, в місцях сили, де  набирається енергії і оптимізму.

 

Дуже любить подорожувати, досліджувати загублені куточки Землі, відшукувати цікаві місця в Україні. З сином подорожують по Україні на велосипеді на великі відстані. Щодня робить духовні практики, що наповнюють  – медитації, пранаями, Рейки, тощо. Пише філософські та психологічні тексти в соцмережі, які сформують майбутню книгу Анни Ковальчук.

 

Конкурс Mrs. Ukraine International вважає своїм новим досвідом.

 

«Я люблю пробувати себе в новому. Мені це цікаво. Це також розширення комунікацій і знайомство з цікавими людьми. У мене завжди булобажання вийти на сцену, і ось тепер з'явився шанс для його реалізації», - говорить Анна.