Ірина Сенюта

Ірина Сенюта

1480

Адвокатська, науково-викладацька та громадська діяльність у медичному праві.

 

Ірина – науковець, займається адвокатською, викладацькою, міжнародною, громадською діяльністю та благодійництвом. Має вищу юридичну освіту. Свою місію бачить у розвитку медичного права в Україні, формуванні правової медицини та соціально відповідального медичного і юридичного бізнесів.

 

Ірина Сенюта - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яка є першою і на сьогодні єдиною в Україні. Також вона голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, керівник Центру медичного права Вищої школи адвокатури НААУ, адвокат, президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України», Почесний Амбасадор Львова, членкиня Правління Європейської асоціації медичного права, членкиня Жіночої Ділової Палати України.

 

Є керуючим партнером АО «МедЛекс», основною спеціалізацією якого є медичне та фармацевтичне право. У 2019 році відзначена найвищою нагородою НААУ – Видатний адвокат України, а в 2019 і 2020 роках ввійшла в ТОП-100 найкращих юристів України в сфері «Медичне право та фармацевтика».

 

Ірина - Почесний Амбасадор Львова сприяє діловій гостинності Львова, презентує Львів на міжнародній арені, особливо через членство в Європейській асоціації медичного права та Всесвітній асоціації медичного права.

 

Історія захоплення медичним правом в житті Ірини розпочалась зі студентської лави, з гуртка цивільного права. Такого навчального предмету, як медичне право, тоді ще не викладали. І це була недосяжна на той час мрія. Після закінчення університету Ірина вирішила розвивати медичне право, наполегливо працювала роками, передавала свої знання, а згодом стала адвокатом в цій царині.

 

«Я рада, що медичне право сьогодні горить яскраво на небосхилі науки й практики. Медичне право – це моя здійсненна мрія, професійна «хвороба» і професійна любов, - з гордістю розповідає Ірина.

 

Ірина – яскравий приклад успішної жінки, яка усього в житті досягла сама. Успіх вона поділяє на внутрішній і зовнішній. Внутрішній – це реалізація в особистому і сімейному житті, а зовнішній – професійна і творча реалізація. Їхня синергія дає повноту, баланс та відчуття наповненості життя. Для досягнення успіху, на думку Ірини, потрібні поєднання людяності, професіоналізму, цілеспрямованості, сили волі та комунікабельності.

 

«Успіх – це мозаїка мрій, бажань і можливостей, а ми – митці, що творимо цю картину», - каже вона.

 

Знаковою людиною, наставником і другом у житті Ірини є Мама - неймовірно сильна, безмежно любляча і турботлива. Прикладів для наслідування Ірина бачить чимало, та головне - це служіння людині і творення добра, любов до ближнього, вміння віддавати та наповнювати себе.

 

Доленосним стало для Ірини рішення у 9-му класі стати юристом. Вона не зрадила бажанню, здобула освіту, і обрала цікаву творчу ниву – медичне право.

 

«Найскладніше— розуміти відповідальність за кожне рішення. Як адвокат я вирішую багато складних питань і усвідомлюю, що вони важливі для долі людей», - каже вона.

 

У людях Ірина цінує відповідальність, інтелект, іронію, гармонійність, емпатію, толерантність.

 

Вільний час, якого обмаль, намагається проводити з рідними, адже так важливо отримувати життєдайну енергію від дорогих серцю людей, разом здійснювати мрії, бути чарівниками один в одного. Це також час для себе, аби невпинно змінюватись та впевнено йти далі.

 

«Я маю щастя бути донькою, онукою, сестрою, коханою. У мене дружня родина, де горить вогонь довіри, розуміння, підтримки і любові. Саме любов рідних завжди є рушієм і мотивацією, надихає примножувати здобутки і не зупинятись на досягнутому», - ділиться Ірина.

Закордонні мандрівки, захоплюючі відрядження, зустрічі з цікавими людьми, активний відпочинок, цікаві книги, любов і тепло рідних людей – все це робить життя Ірини яскравим, наповненим, осмисленим.

 

Конкурс Mrs. International для Ірини - це можливість випробувати свої сили, не зупинятись на досягнутому, це реалізація себе та мрій. Це виклик, вихід із зони комфорту та прагнення особистісного розвитку. Конкурс – це занурення у феєричне свято, казку з дитинства, розкіш успіху та натхнення, красу, що надихає. А відтак - це нові крила для яскравого лету!