Катерина Фаріна

Катерина Фаріна

642

Співвласниця компанії «УкрАгроСтратегія», автор онлайн-проєкту для жінок.

 

Засновник і співвласниця компанії «УкрАгроСтратегія», компанії яка займається продажем аміаку і внесенням його в грунт. Власниця ТМ «Magic» і ТМ «F&Co Fani Cobani», що спеціалізуються на матеріалах для нігтьової індустрії. Компанії є активними учасниками міжнародних виставок і займаються експортом матеріалів в Італію. Також Катерина є автором онлайн-проєкту «Марафон стрункості «$exотка».

 

Має дві Вищі освіти: закінчила Полтавський університет Економіки і Права та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

 

У Катерини прекрасна сім'я, в якій всі люблять, поважають та цінують один одного. Разом з чоловіком виховують двох чудових діток: сина Михайлика якому 2,5 рочки та донечку Машеньку, якій лише 3 місяці.

 

Катерина є автором унікального онлайн-проєкту «Марафон стрункості «$exотка», який створений для жінок, які мріють швидко привести себе в форму після пологів, «прибрати живіт», підкачати внутрішні жіночі м'язи, при цьому підтягти своє тіло і скинути кілька зайвих кілограм. Над цим проєктом працюють кращі фахівці у своїй галузі: дієтологи, нутриціологи, психолог, фітнес-тренер, фахівець з йоги та майстер з дихальних практик.

 

Марафон побудований таким чином, що без виснажливих дієт і жорсткого спорту кожна його учасниця може домогтися найкращого результату. І при дотриманні всіх рекомендацій, за 21 день отримати тіло своєї мрії. Завдання марафону - навчити дівчат харчуватися правильно (без обмежень), займатися спортом в задоволення і доглядати за собою і своїм тілом.

 

Для ще більшої мотивації для дівчат існує ряд подарунків, серед яких: курс make up для себе, астрологічний прогноз, а також грошові винагороди.

 

Ще однією сферою в якій зайнята Катерини є агробізнес. Любов до якого їй прищепив чоловік. «УкрАгроСтратегія» є найпотужнішою компанією в Україні, яка здійснює внесення аміаку в грунт, входить в ТОП-10 найбільших імпортерів аміаку в Україні.

 

З 15 років Катерина працює в сфері нігтьової індустрії, пройшовши весь шлях від майстра до викладача і власниці іменних матеріалів, які виробляються у Німеччині. Щорічно ТМ «Magic» і ТМ «F&Co Fani Cobani» беруть участь у міжнародних виставках в Україні, Росії та Казахстані.

 

Займатися справою всього життя, Катерину змусило чітке розуміння своєї місії - допомагати людям, робити їх щасливими.

«Я дуже хочу донести кожній дівчині, жінці в цьому світі, що вона найпрекрасніша, що вона найкраща. Що потрібно любити себе, поважати себе. Що щастя, воно всередині кожної з нас і не потрібно його шукати десь на стороні. Всі відповіді на будь-які питання знаходяться у нас всередині, але тільки прийнявши себе і полюбивши можна ці відповіді почути» - запевняє Катерина.

Аби досягти успіху, на думку Катерини, по-перше потрібно любити справу, якою ти займаєшся, не потрібно ставити матеріальні блага понад усе, завжди іти за покликом свого серця і тоді ця справа принесе успіх. По-друге - системна робота, потрібно постійно працювати, але не забуваючи про відпочинок, щоб не перегоріти. І по-третє - поважати людей з якими ти працюєш, цінувати працю кожної людини, адже без команди дуже складно і неможливо домогтися величезного успіху.

«Я ніколи нікого не наслідую. Я живу своїм розумом, своїм життям, своїм щастям. Найважливішим для мене є розуміння ЕГО-ідентичності, що дозволяє відчути всю свою жіночу унікальність. І це не егоїзм, це звичайна любов до себе. І я точно знаю, що у щасливої жінки – щаслива сім'я, щасливий чоловік і щасливі діти», - говорить Катерина, відповідаючи на питання про найважливішу людину в житті.

Найскладнішим для Катерини виявилося рішення про переїзд назад в Україну, з країни, де вже був налагоджений власний успішний бізнес. Причиною всьому стало знайомство з майбутнім чоловіком. До слова, саме це доленосне знайомство відбулося на відпочинку за кордоном. З того моменту життя Катерини радикально змінилося!

 

У людях цінує чесність та щирість. Поважає людей, які досягли у своєму житті дуже багатьох вершин але при цьому залишились такими ж людьми як і були.

 

Вільний від роботи час проводить з коханим чоловіком та дітьми. Полюбляє SPA, фітнес, кікбоксинг, літературу, прогулянки лісом, перегляд серіалів і фільмів, вишивання, при нагоді пише картини.

 

Є учасницею благодійного фонду "Твори добро" який опікується дітьми сиротами, хворими дітками, людьми похилого віку, які живуть у спеціалізованих будинках, пенсіонерами. Також є організатором команди однодумців для допомоги Захисникам нашої України на території Донецької та Луганської області.

 

Катерина творча натура, тому іноді наповнюється тишею і часом наодинці з собою. Обожнює природу, спів птахів, шум лісу та подорожі, адже вони перезавантажують. А іноді зустріч з подружками за келихом Prosecco виявляється найкращим допінгом.

 

Вирішальним при ухваленні рішення брати участь в конкурсі Mrs. Ukraine International 2021 стало бажання спробувати себе, проявити в чомусь новому, а також показати своїм прикладом, що мама двох маленьких дітей може бути успішною в бізнесі та щасливою в сім’ї!

«Я хочу сказати, що завжди потрібно вірити в себе і в свої сили! Не потрібно весь час знаходити відмовки, потрібно сильно захотіти і просто зробити! Своєю енергією я надихаю багатьох людей і хочу поділитися нею ще в більшому масштабі. Чим більше я віддаю, тим більше щастя отримую. Впевнена, що спілкування зі мною для багатьох стане закликом до дії», - запевняє Катерина.