Ксенія Агібалова

Ксенія Агібалова

1598

Власниця мережі міні-готелів Sky Home в Києві.

Ксенія займається готельним бізнесом (hospitality) та є власницею мережі міні-готелів Sky Home в Києві www.skyhome.kiev.ua

Ксенія має дві вищі освіти і ступінь MBA. Має двадцятирічну доньку Валерію, яка навчається в Польщі.

 

Ксенія – успішна бізнесвумен і веде власну справу. SkyHome - це мережа міні-готелів в Києві з авторським дизайном, розташованих на правому і лівому берегах столиці. Білосніжна білизна, пухнасті рушники, ідеальна чистота і гостинність – це основні постулати та цінності Sky Home! Основна місія мережі – затишок, комфорт та 100% чистоти. І саме це приваблює постійних гостей.

«Я відчуваю, що створювати для людей комфорт, затишок і чистоту – це моя головна задача, яку в своїх готелях перевіряю особисто! Я відчуваю божевільну віддачу від того, що роблю, особливо від гостей мережі Sky Home, їх вдячних відгуків і щасливих очей», - розповідає Ксенія.

Вся робота Ксенії налаштована на результат, тому в процесі створення комфортних просторів в які хочеться повертатися, вона навіть пройшла піврічний курс «Дизайн інтер'єрів», щоб робити це більш професійно.

 

Криза 2014 року, розлучення та старт навчання за програмою PMD Pre-MBA в МІМ Київ змусили Ксенію наважитись на переїзд з Дніпра до Києва і побудову нового бізнесу, в якому на той момент вона не мала багато досвіду, проте вирішила ризикнути.

«У минулому я мала успішну кар'єру в сфері маркетингу в крупних українських корпораціях. Моя гордість – всеукраїнський бренд «М'ясна лавка», яку я виводила на ринок України на посаді директора з маркетингу, - розповідає Ксенія, - Пізніше, будучи вже приватним підприємцем я почала розвивати власний бізнес - мережу магазинів одягу».

Цей управлінський і організаторський досвід надав можливість побудувати свій новий готельний бізнес з нуля, спираючись виключно на себе і свої сили, без сторонньої фінансової допомоги та будь-яких дотацій. На сьогоднішній день у Ксенії 3 невеликих готелі в столиці України, що радо приймають своїх гостей.

 

Аби досягти успіху, на думку Ксенії, потрібно бути цілеспрямованим, вірити в успіх, мати сміливість, вміти ризикувати і прислухатись до своєї інтуїції. Постійний особистісний ріст, вимогливість до себе, сила волі і комунікабельність –  це також складові успіху! Але найголовніший успіх – вміння бути щасливою за будь-яких життєвих обставин! Адже можна мати всі блага світу, але не відчувати себе щасливою, і це вже не можна назвати успіхом!

 

Ксенія завжди порівнювала себе тільки із самою собою в минулому і відзначала своє зростання в сьогоденні, спираючись на себе і свої сили.

 

Проте найзначнішою людиною і наставником у житті називає свого діда, який ще змалечку вклав у неї необхідний максимум. Завдяки йому Ксенія відвідувала масу різних шкіл одночасно: художню, музичну, хореографічну, займалася шахами та вивчала англійську мову, а вдома вчила вірші і розповідала їх гостям. Саме з дитинства в неї заклали цілеспрямованість, працьовитість, силу волі і відповідальність.

 

Життя Ксенії – ланцюг складних доленосних рішень, серед яких можна виділити найяскравіші:

- народження дочки, якій на сьогодні вже 20 і вона стала справжньою красунею і маминою гордістю;
- залишити улюблений Крим незабаром після народження дитини і переїхати до Дніпра з метою зростання і побудови кар'єри в сфері маркетингу;
- завершити успішну кар'єру в маркетингу і розпочати власний бізнес, який спочатку приносив прибуток у 10 разів нижчий попереднього;
- розлучення з чоловіком після 14 років шлюбу;
- купівля першого приміщення в кризовий 2014-й рік;
- самостійна поїздка на 1,5 місяці в Майямі з ціллю знайти там мовну школу та повністю зануритися в мовне середовище.

 

Проте найдоленосніша подія в житті Ксенії сталася у 13 років. Саме в той час пішли з життя люди, які замінили їй батьків – бабуся і дідусь. З тих пір, залишившись по суті самотньою їй довелося стати сильною дівчинкою. Закінчивши школу Ксенія вирішила поїхати з рідного міста і почати справжнє доросле життя. ВУЗ підкорився їй не одразу, а отже довелося працювати аби утримувати себе.

«На моєму шляху зустрічалися різні люди, багато з них були моїми вчителями але уроки, часом, були важкими. Все це зробило мене сильніше і стійкіше до різних життєвих перепитій. І зараз я вдячна долі і щаслива», - розповідає Ксенія.

У людях цінує благородство, відповідальність, доброту і почуття гумору.

 

У вільний час обожнює мандрувати. На рахунку Ксенії вже більше ніж 40 країн, в яких вона побувала, та у найближчий час планує збільшити це число. Серед улюблених місць – Кей Вест та Гранд Каньон у США, Балі, Шрі-Ланка, Гоа, Іспанія. Важливу роль в житті відіграє щоденний спорт: тренажерний зал, фітнес або йога. Багато читає та займається саморозвитком, відвідує різноманітні тренінги, курси та школи. Пише картини маслом, її улюблений художник Сальвадор Далі. Вранці та ввечері обов’язковими є медитації, адже контакт зі своїм «я» вважає запорукою щастя. Не менш важливим є спілкування з друзями, у тому числі і з англомовними. Ксенія має сімнадцятирічний водійський стаж, а це говорить про те, що за кермом вона проводить теж немало часу. І як кожна жінка велику увагу приділяє догляду за собою. Ксенія говорить: «Моє тіло - храм моєї душі і я намагаюся гідно доглядати за ним».

 

Про Ксенію можна сміливо сказати, що вона людина життєвої сили, адже завжди наповнює енергією власне життя та життя близьких новим змістом. Любить подорожі, природу, регулярний спорт, книги, медитації, заняття вокалом, танці. Доречі, Ксенія навчається сальси і бачаті, та виступає на сцені з колективом. Ксенія веде здоровий спосіб життя, та не має шкідливих звичок. Вже 10 років не їсть червоного м’яса, відмовилась від цукру та молочних виробів, міцного чаю та кави, майже не вживає смаженого. У харчуванні віддає перевагу фруктам, овочам, зелені, горіхам, рослинному протеїну. Це все дозволяє їй виглядати набагато молодше за свої роки. Ну, і як же без екстриму? Так, він дозволяє переключитися і відчути життя в моменті, тут і зараз! Стрибки з парашутом в Німеччині – легко, політ з парапланом в Туреччині – без питань, дайвінг в Єгипті і серфінг на Балі – простіше простого! І на цьому Ксенія не планує зупинятися!

 

Вирішальним при ухваленні рішення брати участь в конкурсі стало вивчення інформації про нього та його чудову місію нести в світ красу українських успішних жінок. І в рамках цієї місії, маючи талант надихати і мотивувати людей, Ксенія на своєму прикладі хоче надихнути інших жінок щодня ставати кращою версією себе!

«На сьогоднішній день я маю досить багато енергетичних ресурсів і величезне бажання бути корисною суспільству і в разі перемоги представити нашу країну за кордоном і довести всьому світу, що Україна - це чудова країна з добрими, привітними і гостинними людьми», - резюмує Ксенія.

З огляду на високий рівень конкурсу Mrs. Ukraine International, я також бачу в ньому для себе можливість для зростання і нових контактів, старту нових соціальних і бізнес проектів.