Тетяна Ровна

Тетяна Ровна

1791

Бізнес-вуман, психолог, дизайнер інтер’єрів.

Народилася у місті Дніпро, отримала дві вищі освіти: юридичну і психологічну і наразі отримує третю у галузі державного управління.

 

У шлюбі шістнадцять років, разом з чоловіком виховує трьох діточок: чотирнадцятирічного сина Станислава, одинадцятирічну доньку Злату та п’ятирічного сина Любомира. Старший син професійно займався картингом та виступав за збірну Австрії, останнім часом захоплюється футболом. Донька мріє стати кондитером, проте вже зараз вміє грати на трьох музичних інструментах: фортепіано, гітарі та скрипці. Тетяна велику увагу приділяє вихованню дітей і прищеплює любов до життя через музику, культуру, іноземні мови та подорожі. Вважає, що кращий спосіб виховати видатних особистостей – показати гідний приклад. Вся сім’я живе за принципом – «щасливі діти - щасливі батьки».

 

Тетяна є прикладом сучасної жінки, яка намагається жити за принципом, що цікава особистість має бути всебічно розвиненою, здатною до критичного мислення. Професійний шлях Тетяни не можливо охарактеризувати одним словом, адже вона у свої 33 роки встигла спробувати себе у багатьох сферах. 16 років ідучи пліч-о-пліч, Тетяна з коханим чоловіком займається розвитком торговельного напрямку у сфері постачання агробізнесу та сучасними фінансами з технологією блокчейн, спільно володіють логістичною компанією, займаються просуванням українських IT-стартапів у Каліфорнії, а також очолили технічний стартап в Австрії.

 

Обожнює будувати, тому створила понад 7 об’єктів у Дніпрі та Києві за власним дизайном. Особливою гордістю є простір жіночого клубу «Ермітаж», в якому щомісяця відбуваються психологічні майстер-класи для жінок.

«За покликом серця я – психолог, тому своєю благодійною діяльністю обрала допомогу жінкам, які знаходяться на межі та мають тяжкий психологічний стан. Я втілила свою мрію і створила жіночий клуб, де кожна жінка має можливість отримати психологічну підтримку, висловитись та знайти відповіді на хвилюючі питання», - говорить Тетяна.

Великим натхненником для Тетяни є українська жінка, яка навіть у найскрутніші часи знаходить бажання жити, творити, любити, народжувати, виховувати дітей та здійснювати свої мрії.

 

В майбутньому мріє створити потужну жіночу політичну партію, яка надасть Україні нові можливості для розвитку та процвітання, саме тому зараз отримує третю вищу освіту у галузі державного управління.

 

Cтосовно успіху і самореалізації, Тетяна переконана, що для початку необхідно визначити бажання самому, без сторонньої допомоги, занурившись у повну самотність і залишившись наодинці з собою. Для цього не варто звертати уваги на тренди, рекомендації чи прислухатись до чужих думок. Потрібно всього лише поговорити віч-на-віч зі своєю душею.

«Найбільш значима людина в моєму житті це сама я, - говорить Тетяна, - адже мій внутрішній стан повністю впливає на долі моїх близьких і друзів! Кожен йде на мій стан»!

Подібне притягує подібне! Самотності боятися не потрібно, хоча це проблема сучасного суспільства. Також Тетяна підкреслює, що чоловік дав їй унікальну можливість, будучи заміжньою, вчитися у найкращих фахівців і не обмежуватися у своїх прагненнях і бажаннях.

 

Як психолог, Тетяна запевняє, що найскладніше рішення приходить тоді, коли доводиться людям говорити про їх дитячу інфантильну позицію і небажання взяти на себе відповідальність за своє власне щастя. Про своє власне ж щастя і доленосну подію Тетяна говорить коротко – це зустріч із коханим чоловіком та остаточне рішення, що психологія – це поклик життя.

 

У людях цінує чесність перед собою, здатність до аналізу власних помилок, уміння знайти їх, усунути і з новими силами продовжити життя.

 

У вільний час працює над практичним посібником по розбору людських комплексів. Читає літературу з клінічної психології, «Біохакінг мозку» Дейва Еспрі, вивчає зв’язок між ендокринними захворюваннями та психосоматикою. Улюблений письменник Віктор Пєлєвін. Нещодавно відкрила для себе неймовірну гру – гольф. Вважає її технічною і точною грою, яка не терпить напруги.

 

Часто виїжджає на природу, займається медитацією, на одинці з собою знаходить силу. Завдяки таким практикам пишається своїм міцним шлюбом і щасливою сім'єю. Радість возз'єднання – нескінченна. Наодинці людина себе знаходить. Любить гарне надихаюче кіно. Улюблений музикант Людовіко Ейнауді – італійський композитор і піаніст. Завдяки йому прищепила любов до музики своїм дітям.

 

Участь у конкурсі розглядає як можливість гідно представити Україну на міжнародному рівні адже впевнена, що успішні українські жінки створюють найкращий імідж для нашої країни та популяризують її лише з вигідної сторони.